Вибір майбутньої спеціальності

Вибір майбутньої спеціальності

Вибір майбутньої спеціальності – дуже важлива частина вступу до університетів, тому ми зібрали для вас найважливіші поради, якими варто скористатись при виборі університету та напряму навчання.
В першу чергу слід опиратись на власне бажання, варто обирати саме ту спеціальність, яка вам справді подобається та в майбутньому ви бачите себе професіоналом своєї справи.
Звісно поради від батьків, друзів або близьких людей мають свою вагу, але остаточний вибір має бути саме за вами, тому що це ваше життя та майбутнє.

  • Основні предмети, до яких ви маєте хист. Можливо ви відмінно розумієте технічні предмети – математику, фізику, або ж гуманітарні – мови, літературу, чи маєте схильність до творчих предметів – музика, малювання, дизайн. Важливо, щоб навчання приносило вам радість та ви мали бажання навчатись та покращувати свої знання та навички.
    Також слід розуміти, що на технічних спеціальностях потрібно буде вивчати технічні предмети, і якщо з цим ви маєте проблеми слід ще раз подумати!
  • Університет та місто, це також слід брати до уваги. Словаччина – невелика країна, на відміну від України, тому якщо ви переїздите з великого міста, наприклад Києва, Дніпра чи Запоріжжя чи інших, слід «придивлятись» до великих міст Словаччини – Братислава, Кошице, Прешів. Тому як, можливо, вам буде не вистачати «відчуття мегаполісу» в новій країни, а можливо ви хочете жити в невеличкому місті, де ви будете відчувати себе затишно.
  • Менеджер компанії Little Dream – ваш товариш, який буде з вами відвертий та відповість на ваші питання. Консультація з нашими менеджерами, може значно допомогти та полегшити ваш вибір. Перегляд вебінару заощадить ваш час та надасть вам необхідну інформацію про університети, спеціальності та майбутні перспективи.
  • Ваше особисте рішення. Ще раз повторимося, це виключно ваш вибір, ваше життя, ваше майбутнє. До цього вибору слід ставитись відповідально, зваживши всі «за» та «проти» і опиратись слід на всі фактори, які ми зазначили вище, та головне – на власну думку та власне бажання.