Чому варто обирати саме компанію Little Dream?

Чому варто обирати саме компанію Little Dream?

Чому варто обирати саме компанію Little Dream?

LittleDreamLogo

Компанія Little Dream s.r.o. – офіційно зареєстрована компанія на території Словаччини, яка має відповідну ліцензію на ведення інформаційно-консультаційної освітньої діяльності.

19 офісів регіональних представництв на території України, до яких ви можете звернутись для отримання консультації або початку процесу вступу до ВНЗ Словаччини.

Співпраця за офіційним договором на двох мовах: словацькою та українською. Співпраця відбувається виключно на основі підписаного договору з компанією, всі оплати проводяться на офіційний рахунок компанії згідно договору.
Безпека при співпраці, договір зіставлений відповідно до законодавства обох країн, ви захищені з нами як на території України, так і на території Словаччини.

Slovakia-Ukraine

19 державних університетів Словаччини відкриті для вас разом з компанією Little Dream. Для нас не існує «Ні»: дизайнер, пілот, музична освіта, медична освіта та багато інших – ви можете обирати будь-яку спеціальність, яка вас цікавить.
Повний супровід від вашого першого звернення до першого походу в університет з подальшою кураторською підтримкою. Наша компанія разом з вами протягом усіх етапів вступу, трансфер з України в Словаччину з супроводом, зустріч та трансфер на території Словаччини, поселення в гуртожиток, подача та отримання ВНП, проходження медичного огляду, екскурсія містом та багато іншого.

Професійна мовна школа, в якій всі наші абітурієнти мають змогу вивчати словацьку мову на онлайн курсах або на літньому інтенсивному курсі безпосередньо в Словаччині. Ви вивчаєте мову з професійними викладачами, як носіями мови, так і україно/російськомовними.