агентство по разработке web-сайтов, создание веб сайтов, создать веб сайт, веб студия, сайт дешево

Залиште заявку!

*З вами в найближчий час зв’яжеться один з наших менеджерів

Дивись наш вебінар

«Освіта в Словаччині 2024»‎

Все про вступ до університетів, спеціальності без іспитів, умови проживання, словацька мова, процес підготовки та вступу.

Дякуємо!

З вами зв’яжеться один з наших менеджерів у найближчий час


С приводу будь-яких питань, будь-ласка, контактуйте нас через

Шановні колеги!

Пропонуємо вам співпрацю з Little Dream s.r.o. в якості представника у вашому регіоні.

Little Dream s.r.o. це європейська освітня компанія, яка офіційно зареєстрована та знаходиться безпосередньо на території Словаччини в місті Прешов і має всі необхідні ліцензії для ведення освітньої діяльності.

Наша фірма займається реалізацією вступної компанії для абітурієнтів країн СНД в усі навчальні заклади Республіки Словаччина (садки, школи, коледжі, університети (всі етапи навчання)).

Little Dream s.r.o. бере на себе зобов’язання перед кожним клієнтом повної підготовки документів (апостилі, переклади документів на словацьку мову (ліцензовані словацькі перекладачі), засвідчення перекладених документів у словацького суднового нотаріуса, нострифікація документів (визнання документів Республікою Словаччина), подача підготовлених документів в обрані клієнтом навчальні заклади), а також контролювання вступної компанії, зустріч і допомогу в проходженні вступних іспитів або співбесіди (якщо такі є), організація мовних курсів онлайн, організація трансферу з України в обраний місто (навчальний заклад), поселення в гуртожиток, організовувати програму адаптації студентів (орієнтація в місті, університеті, допомога в рішення побутових питань), заповнення всіх анкет для подачі в поліцію з метою отримання ВНП , запис в поліцію, супровід в поліцію, допомога в проходженні медкомісії (запис і організований виїзд в клініку проходження медкомісії), інформаційно-консультаційна кураторська підтримка протягом одного календарного року.

Пропонуємо Вам стати нашим партнером і офіційно представляти нас у вашому регіоні. Ми гарантуємо Вам цікаву роботу і високий дохід.

Просимо Вас, надсилати Ваші пропозиції на пошту, ми обов’язково з Вами зв’яжемося:

Менеджер по роботі з партнерами на території України Вольвач Катерина

З Повагою директор з розвитку компанії Little Dream s.r.o.

Ус Ян Валерійович