Закрыть

Дивись наш вебінар

"Освіта в Словаччині"

Все про вступ та унівеситети, спеціальності без іспитів, умови проживання, словацька мова та багато іншого.


Дивитись на YouTube
Університет Словаччина навчання университет Словакия обучение басплатно безкоштовно

Відгуки

Відгуки

Иван, 17 лет
Instagram

Раньше не верил что смогу поступить хоть куда-то, но Little Dream и вправду исполняет мечты! В этом году я поступил на специальность логистика в Технический университет в городе Кошице! Советую всем, хорошая компания. Душевные и классные ребята,все друг друга любят и уважают. В любой момент можно обратиться за помощью и советом. Очень удивлён, что во время этих всех бед с пандемией, никто не растерялся, не оставили своих студентов на произвол судьбы! Есть у меня много знакомых, которые поступали через другие компании (людей) - и сейчас не знают что делать, и я ни капельки не жалею что нашёл именно эту компанию! От души благодарен каждому что я здесь. Живу,учусь,развлекаюсь,путешевствую и т.д., свободного времени - уйма. Я мог бы расписать этот отзыв ещё на сотню символов, но меня ждут мои новые словацкие друзья. Всем добра и исполняйте свою мечту!

Марина, 23 роки
Facebook

З "Little Dream" і справді можна відчути себе, як уві сні або в мрії, бо коли прагнеш якісних знань, тим паче закордоном, то потребуєш завжди мудрого порадника, друга та організатора. Команда "Little Dream" впоралася на всі 100% з цим завданням. Дорога командо, щиро дякую за можливість вчитися в Словаччині, дякую за турботу і опіку, за позитивні враження і вир емоцій!!! Бажаю вам як більше студентів та наснаги у розвитку вашої справи! Бо ви того варті! ДЯКУЮ. З повагою, студентка Filozofickej fakulty univerzity Prešova, Maryna Yatsyk.

Іванна, 17 років
Instagram

Велике Спасибі команді Little Dream, за те, що допомогли здійснити мою мрію. Я дуже рада що поступила саме разом з Вами! Зараз навчаюсь на 1 курсі на факультеті менеджменту в Прешівському університеті! Ви добре і якісно виконали свою роботу, мені нічим не довелось перейматись, зробили все, що обіцяли і навіть набагато більше. Не можу не згадати, як під час карантину ви постійно запитували як наші справи і передавали нам смаколики, хоча зовсім не були зобов'язані це робити🙈 за те, що допомогли мені, коли я захворіла, передали мені ліки і постійно питали як мої справи. Дякую, що допомагали у всьому від самого початку і продовжуєте допомагати зараз .Я дуже задоволена вашою роботою, завдяки якій зараз насолоджуюсь красою Словаччини та здобуваю Європейську освіту. Бажаю і надалі хорошої командної роботи, мотивації та успіху в цій сфері. Дякую вам за все💖

Юля, 17 років
Instagram

Привіт, мене звати Юля! Хотіла написати відгук та подякувати вам! Дуже задоволена вашою компанією, ви все зробили на вищому рівні🔝 Мені не прийшлося ні про що турбуватися, ви все зробили за мене! Все що мені залишилося - це насолоджуватися навчанням! Дуже вдячна, що ви завжди були на зв‘язку, постійно питали як справи, і чи все добре☺️ Навіть коронавірус не став вам на заваді😉 І взагалі я дуже задоволена навчанням в Словаччині - це найліпше, що могло зі мною статися🤗

Егор, 17 лет
Instagram

Привет, меня зовут Егор, сейчас я учусь на специальности менеджмент производства в городе Прешов. Очень понравилось поступление с компанией Little Dream, всё было очень просто и понятно, кураторы оказались отличными людьми, во всем помогали, порой весело, иногда с приключениями. Это короткое, но очень запомнившееся поступление запомниться на всю жизнь. Спасибо вам за яркие и незабываемые эмоции!

Виктор, 17 лет
Instagram

Привет, меня зовут Виктор я из города Краматорск , на пороге окончания 11 класса я решил что буду учиться за границей. Все началось после долгого разговора с родителями, по истечению которого мы решили искать доступные варианты учёбы в Европе. Почти сразу выбор пал на Словакию, Благодаря знакомым я обратился к компании Little Dream. Написал им и сразу связался с менеджером который мне все в полных подробностях рассказал и объяснил, вместе с ним выбрал тот университет и факультет куда хотел и дело оставалось только за документами. Хочу отдельно поблагодарить за качественную работу с документами , так как все было быстро и без проблем . После подачи документов оставалось только ждать . Как я и думал меня приняли и уже сейчас я готовлюсь к своим первым контрольным и насущным сессиям, и да, проблем с освоением языка уже не возникает благодаря тому что Little Dream предоставляли услуги языковой школы когда я еще учился в школе. В конечном итоге, я хочу поблагодарить компанию Little Dream за помощь и большую поддержку до приезда и уже после , особенно моего куратора который всегда на связи и готов помочь.

Катя
Instagram

Мене звати Катя я з міста Коломиї і зараз навчаюся за напрямом менеджмент в місті Попрад на педагогічному факультеті Ружембержського Університету. Звернулася до компанії Little Dream з приводу безкоштовного навчання в Словаччині без складання іспитів на напрям менеджмент, менеджер компанії проконсультував мене та надав вибір з багатьох різних варіантів, після консультації та детальної інформації про всі університети ми з мамою зустрілися з менеджером компанії та остаточно вирішили зупинитися якраз на місті Попрад. Місто неймовірної краси, всюди гори – Високі Татри, кожен день це приносить позитивні емоції! Єдиною умовою навчання було проходження невеличкої співбесіди в університеті, це було дуже легко, дякую за підтримку і супроводженню куратора, який увесь час був з нами. До речі зі мною вирішила вступити і моя подруга! Навчання проходить не складно, уже скоро закінчується перший семестр. До речі майже всі предмети я склала на «предтермінах», тобто раніше строку екзамену. Через це мої канікули будуть на 2,5 тижні довше, ніж у інших!

Віталій
Instagram

Я студент факультету економіки і транспорту Жилінського Університету, мене звати Віталій і я хотів би поділитися своїм досвідом вступу до іноземного ВУЗу разом з компанією Little Dream. Як все сталося, я планував вступ до українського університету, одного дня суто випадково побачив сторінку цієї компанії в соціальній мережі інстаграм. Я подивився, почитав про університети, переглянув відео і зрозумів, що я хочу навчатися за кордоном. Я продовжив вивчати інформацію вже на сайті компанії, і обрав університет в місті Жиліні, він просто покорив моє серце (рекомендую всім вступ саме сюди!). Я почав розмовляти з батьками, спочатку вони не зовсім були готові мене відпустити, ми звернулися до компанії Літтл Дрім і після розмови з директором компанії мої батьки зрозуміли і вирішили втілити мою нову мрію! Так як з університетом я вирішив все самостійно, менеджер компанії відмітив, що я вибрав дуже сильний університет і я був задоволений, та почався процес збору докумнтів, всі необхідні документи ми з батьками зібрали буквально за декілька днів, далі ми підписали договір з компанією та план подальших дій. Усі справи та весь клопіт забрали на себе менеджери компанії, а я отримав 40 уроків для самостійного вивченя словацької мови, пройшов їх дуже швидко та легко і вже не міг дочекатися дня, коли буду їхати до омріяного університету! В кінці червня я отримав підтвердження про зарахування до університету та був просто у захваті! На початку вересня я вже був у місті Жиліна разом з куратором компанії та заселявся в гуртожиток! Далі мені допомогли освоїтись на новому місті, показали «що де і як?» , буквально провели до магазину і допомогли замовити першу піццу за кордоном!

Никита
Instagram

Привет, меня зовут Никита я из города Киев, заканчивая 11 класс я твердо решил, что хочу учиться за границей, мои родители меня поддержали и мы начали искать возможные варианты. Так я и нашел компанию Little Dream, написал им и попросил консультацию, сразу же менеджер компании нам все объяснил и рассказал подробно про все нюансы поступления, я был в шоке, когда узнал, что поступить можно без экзаменов и учиться на бюджетной форме! После первой же консультации мои родители уже готовы были подписывать договор. Далее мы выбрали университет, выбор пал на ТУКЕ, один из лучших технических университетов, здесь я собственно и учусь сейчас. Мне интересны компьютерные технологии и все что с этим связано, по рекомендации менеджеров компании я выбрал факультет информатики и ни разу об этом не пожалел Учеба очень интересная и увлекающая, в университете используются новейшие технологии, все аудитории да и весь университет выглядит как в американских фильмах! Я всем очень доволен и рад что выбрал поступление в Словакию, большое спасибо компании Little Dream за помощь в поступлении!

София
Instagram

Меня зовут София, я из города Запорожье и на данный момент я студентка философского факультета Католического университета в городе Ружемберок. В течении последних лет в школе я мечтала получить образование за рубежом, но думала что это стоит больших денег и это нереально для меня и моей семьи в финансовом плане, но все изменилось, когда я узнала о возможности бесплатно учиться в Словакии, и собственно так я и начала свой путь с компанией Литтл Дрим. Мы с родителями написали в компанию по поводу всех интересующих вопросов, получили на ответы на все вопросы и план действий, сначала мы выбрали университет и специальность, далее получили список необходимых документов и заключили договор. Как оказалось, собрать необходимые документы очень просто, выписка оценок со школы, аттестат и приложение к нему, справка о несудимости и несколько фото. Мы справились буквально за пару дней. После передачи документов, мы удивились, что от нас больше ничего и не нужно. Оставалось просто ждать подтверждения от университета о зачислении. Как вы понимаете, все прошло успешно и сейчас я уже готовлюсь к своей первой сессии в европейском университете, и да, в учебе и освоение языка тоже проблем не возникло. В заключении хочу сказать большое спасибо компании Литтл Дрим за помощь и поддержку уже непосредственно здесь, у меня есть куратор который всегда на связи и всегда готов мне помочь в случае нужды. Я очень благодарна за такую возможность учиться за границей!

Сергій
Instagram

Привіт, я Сергій з міста Чернівці і зараз навчаюсь в Технічному університеті м.Кошице на факультеті Виробних технологій в місті Прешів за спеціальність технології автомобільного виробництва. Я маю дуже цікаву історію вступу, як саме я обрав (а точніше переобрав спеціальність та факультет). Чисто випадково я побачив сторінку в Інстаграмі про безкоштовну освіту за кордоном і вирішив поцікавитись. Після спілкування з менеджером компанії, я вирішив спробувати вступити до європейського університету. На той час я навчався в коледжі в Чернівцях на 3 курсі, але не був задоволений навчанням та спеціальністю яку обрав, тому вирішив спробувати. Я дуже хвилювався, тому що думав, що вступити за кордон дуже складно, але мене переконали, що гарантія вступу 100%. Не дивлячись на це, я вирішив подати заявки для вступу одразу на 4 спеціальності до трьох різних університетів: Павла Йозефа Шафарика, Технічний університет в місті Кошице та Прешівський університет. Я вступив одразу на всі напрями, куди подавався, і залишалось вирішити в який університет. Після довгих роздумів та спілкування з менеджером я вирішив зупинитись на ТУКЕ (Технічний університет в м.Кошице), мій вступ пройшов успішно і я поселився в гуртожиток в м. Кошице, до початку навчання залишався приблизно тиждень і (як би це неймовірно не звучало) я вирішив змінити факультет, через особисті мотиви (це в рамці історії не важливо) і звернувся до менеджера компанії. Насправді я не думав, що ще можливо щось змінити, але як виявилося все можливо і я перевівся на інший факультет в місто Прешів, де зараз і навчаюся. Така ось цікава історія мого вступу, завдяки компанії Літтл Дрім мені вдалося зробити такі ось неймовірні і непередбачувані зміни в останній момент.