Словацький медичний університет в Братиславі

Веб-сайт:  Slovenská zdravotnícka univerzita

Адреса:  Limbová 12, 833 03, Bratislava

Словацький медичний університет в Братиславі є державним вищим навчальним закладом. Це сучасний педагогічний і науковий університет, орієнтований на всі аспекти підготовки нових лікарів та інших працівників охорони здоров’я. Словацький медичний університет забезпечує спеціалізоване і безперервне навчання практикуючих лікарів. Готує фахівців усіх медичних напрямків. Випускників університету приймають на роботу в медичні установи по всьому світу. Викладачі університету мають великий досвід роботи

Медичний університет в Братиславі є єдиним університетом в Словаччині, який забезпечує підготовку медичних працівників усіх трьох ступенів вищої освіти (бакалавр, магістр, доктор). Спеціалізується на безперервному навчанні наукам системи охорони здоров’я. Здійснюється вивчення за напрямками медичне та сестринська справа, суспільна охорона здоров’я, санітарія та інші. Чотири факультету університету пропонують програму навчання доктора медицини по цій сфері медицини, вісім програм бакалаврату з сестринської справи, акушерства, радіологічної техніці, фізіотерапії, невідкладної медичної допомоги, соціальної роботи, методам лабораторних досліджень та громадської охорони здоров’я, три програми магістратури з сестринської справи, фізіотерапію і суспільне охорону здоров’я і чотири докторські програми в галузі суспільної охорони здоров’я, сестринської справи, внутрішніх хвороб і хірургії.

Наукова діяльність в Словацькому медичному університеті спрямована на дослідження в області гігієни навколишнього середовища, безпеки наночастинок, інфекційних і вікових захворювань. Найбільш важливі проекти, які підтримуються 7-й Рамкової програми ЄС (ERINHA, SYSTEQ, OBELIX, DENAMIC, NANOTEST, NANOIMPACT, Q-NANO, PRIORITY) і структурними фондами ЄС (Центр передового досвіду в області гігієни навколишнього середовища, VEGETA, TABU), вливаються в міжнародне співробітництво. Словацька медичний університет є членом-засновником міжнародного наукового консорціуму «Регіональна асоціація охорони здоров’я, науки і техніки».

Факультети

— Медичний факультет

— Факультет суспільної охорони здоров’я

— Факультет медсестринської справи і медичних досліджень

— Факультет охорони здоров’я в. Банська Бистриця

Спеціальності

Медичний факультет

— Лікувальна справа

– Стоматологія

Факультет суспільної охорони здоров’я

— Суспільна охорона здоров’я

Факультет охорони здоров’я в м. Банська Бистриця

— Фізіотерапія

– Лабораторний-дослідні методи в охороні здоров’я

– Швидка медична допомога

– Сестринська справа

Факультет медсестирнської справи і медичних досліджень

– Фізіотерапія

– Сестринська справа

– Радіологічна техніка

– Швидка медична допомога

– Фізіологічне і лікувальне харчування

– Акушерство