Закрыть

Бесплатный Вебинар!

Образование в Словакии

бесплатное образование в Европе для каждого

1. поступление без ЗНО и вступительных экзаменов

2. лучшие вузы Словакии

3. порядок действий для воплощения мечты

30.10.2020

в 19:00 по Киеву

Регистрация
Університет Словаччина навчання университет Словакия обучение басплатно безкоштовно

Про нас


LITTLE DREAM – європейська освітня компанія, яка заснована та базується безпосередньо Словаччині та має офіційних представників на території України!

Наша компанія офіційно зареєстрована на території Європейського Союзу та має офіційну ліцензію на ведення інформаційно-консультаційної освітньої діяльності на території Словаччини.

Ми маємо офіційне представництво в багатьох містах України, ви можете звернутись будь-який з офісів для отримання консультацій з приводу вступу або питань пов’язаних з навчанням в Словаччині.

Компанія «LITTLE DREAM» тісно співпрацює та має договір з однією з найкращих мовних шкіл Словаччини «LOGOS CENTRUM», абітурієнти вивчають мову разом з професійними викладачами та мають змогу вивчати мову поглиблено на літньому інтенсивному курсі.

 

Наша команда – висококваліфіковані фахівці, які мають величезний досвід в сфері європейської освіти, більшість яких вже здобули освіту в Словаччині чи інших країнах Європи.

Важливі члени нашої команди: словацькі юристи, нотаріуси та перекладачі - сумлінно працюють для успішного вступу наших абітурієнтів до кращих Словацьких ВНЗ. Менеджери, консультанти та куратори завжди на зв’язку з абітурієнтами та нашими студентами, вони завжди допоможуть та дадуть відповідь на будь-яке питання.

Співпраця з нами відбувається абсолютно легально та офіційно, підписання договору за законодавством обох країн, оплата на офіційний рахунок, офіційне представництво в Україні та Словаччині, ми працюємо прозоро та без будь-яких прихованих платежів або зборів.

Відвертість та чесність – риси, які точно описують кожного члена нашої команди.

Наша компанія завжди на зв’язку зі всіма університетами та їх представниками, ми отримуємо всю інформацію безпосередньо від університетів.

Дивіться ще більше наших відео на нашому youtube каналі

Рубрики | Рубрики