Закрыть

Дивись наш вебінар

"Освіта в Словаччині"

Все про вступ та унівеситети, спеціальності без іспитів, умови проживання, словацька мова та багато іншого.


Дивитись на YouTube
Університет Словаччина навчання университет Словакия обучение басплатно безкоштовно

Мовна школа “LOGOS CENTRUM”

LOGOS СENTRUM — одна з найкращих мовних шкіл Словаччини, яка базується в Словаччині. Школа надає послуги з вивчення словацької мови з метою подальшого навчання у вищих навчальних закладах Словаччини, роботи в Словаччині чи просто для себе. В школі працюють професійні викладачі – носії мови, заняття проходять в спеціалізованому класі. На заняттях застосовується індивідуальний підхід для кожного студента, заняття проходять в невеликих групах. Заняття складаються з двох частин, перша частина спрямована на вивчення граматики словацької мови, друга частина має більш інтерактивний характер та має акцент на вивчення лексики та практикування здобутих навичок та знань.  
Важливою перевагою школи є індивідуальний підхід до кожного студента відповідно до майбутньої спеціальності. Надання відповідних матеріалів, безпосереднє використання їх на заняттях, освоєння термінології та база необхідних знань для комфортного початку навчання за майбутньою спеціальністю. Тобто, після проходження курсу студенти будуть мати необхідні мовні знання щодо своєї спеціальності, наслідком чого в них не будуть виникати проблеми з розумінням тем лекцій та практичних занять. LOGOS СENTRUM орієнтовані не тільки на вивчення мови, а й на комфортну адаптацію наших студентів на території Словаччини.

На заняттях використовуються методики з застосуванням інтерактивних матеріалів – перегляд та розбір відеоматеріалів, прослуховування аудіоматеріалів та пісень виключно словацькою мовою, застосування різносторонніх ігор та багато іншого.

Під час курсу надаються всі необхідні матеріали та література для вивчення. Курс мови максимально адаптований для швидкого освоєння та звикання до словацької мови. Для студентів курсу проводяться екскурсії словацькою мовою для адаптації в країні. Широко застосовуються тестування протягом періоду навчання, які дають змогу робити акцент тих темах, які необхідно повторити. Тестування дає можливість студентам бачити свій прогрес та ріст у вивченні мови. На першому занятті студенти проходять вступний тест, який визначає рівень володіння мовою, відповідно вони мають і заключні тести, які підкреслюють їх прогрес.Також існує декілька авторських методик відстеження прогрессу рівня володіння мовою протягом усього курсу. Інтенсивний курс вивчення мови триває 2 місяці. Курс спрямований на розвиток всіх 5 мовних навичок – розмова, читання, написання, прослуховування та використання граматики. Після закінчення курсу студенти отримують сертифікати.

Рубрики | Рубрики