Закрыть

Бесплатный Вебинар!

Образование в Словакии

бесплатное образование в Европе для каждого

1. поступление без ЗНО и вступительных экзаменов

2. лучшие вузы Словакии

3. порядок действий для воплощения мечты

30.10.2020

в 19:00 по Киеву

Регистрация

Шановні колеги!Пропонуємо вам співпрацю зLittle Dream s.r.o.в якості представника у вашому регіоні.

Little Dream s.r.o. це європейський освітній агентство, якеофіційно зареєстровано і знаходиться безпосередньо на території Словаччини в місті Прешов і має всі необхідні ліцензії для ведення освітньої діяльності.

Наша фірма займається реалізацією вступної компанії для абітурієнтів країн СНД в усі навчальні заклади Республіки Словаччина (садки, школи, коледжі, університети (всі етапи навчання)).

Little Dream s.r.o. бере на себе зобов’язання перед кожним клієнтом повної підготовки документів (апостилі, переклади документів на словацьку мову (ліцензовані словацькі перекладачі), засвідчення перекладених документів у словацького суднового нотаріуса, нострифікація документів (визнання документів Республікою Словаччина), подача підготовлених документів в обрані клієнтом навчальні заклади), а також контролювання вступної компанії, зустріч і допомогу в проходженні вступних іспитів або співбесіди (якщо такі є), організація мовних курсів онлайн, організація трансферу з України в обраний місто (навчальний заклад), поселення в гуртожиток, організовувати програму адаптації студентів (орієнтація в місті, університеті, допомога в рішення побутових питань), заповнення всіх анкет для подачі в поліцію з метою отримання ВНЖ , запис в поліцію, супровід в поліцію, допомога в проходженні медкомісії ( запис і організований виїзд в клініку проходження медкомісії),, інформ аціонного-консультаційна кураторська підтримка протягом одного календарного року.

Пропонуємо Вам стати нашим партнером і офіційно представляти нас у вашому регіоні. Ми гарантуємо Вам цікаву роботу і високий дохід.

Просимо Вас, надсилати Ваше пропозиції на пошту, ми обов’язково з Вами зв’яжемося:З Повагою директор з розвитку компанії Little Dream s.r.o.

Ус Ян Валерійович

+(421)951-26-02-14